Our specialist's review

By Marie K.

Marie K.

Free your dog from parasites. Thanks to the necklace´s antiparasitic Scalibor you will be able to play with you pet being sure that you are protected against fleas, ticks and even mosquito sandfly bites - that cause leishmaniasis. 

We recommend using this necklace all year, especially when having walks in parks or woods. Protection guaranteed for 100%.

If there is parasites in our dogs there will be parasites in our homes.

Dog food offers

Scalibor Antiparasitic Collar

An easy and effective way to protect your dog from ticks, including those that may carry organisms that cause serious diseases such as Lyme disease and Rocky Mountain spotted fever. Put a Scalibor® Protector Band on your dog and within 2 to ...

Length

 • 48 cm / 20,91
 • 65 cm / 23,67

Order 2 units, don't run out of it

 • x1 20,91 20,91€/unit
 • x2 -0,84€ 40,98 20,07€ last unit
 • x3 -1,25€ 61,48 19,66€ last unit
 • x5 -2,09€ 102,46 18,82€ last unit
 • x1 23,67 23,67€/unit
 • x2 -0,95€ 46,39 22,72€ last unit
 • x3 -1,42€ 69,59 22,25€ last unit
 • x5 -2,37€ 115,98 21,30€ last unit

Make your pet happy with one of these products!

Customers who have seen this product have also purchased..

Features Scalibor Antiparasitic Collar

 • Reference8713184000484
 • BrandScalibor
 • Insects and parasitesFlea, Ticks, Leishmaniasis Mosquitos
 • Length48 cm, 65 cm, 48 cm., 65 cm.
 • Dog SizeMedium, Maxi, Small
 • Type of ComponentsChemical
 • Pet Weight,

Description Scalibor Antiparasitic Collar

Scalibor ® ir jauna koncepcija pretparazītu apkakles. Tā aktīvā sastāvdaļa, deltametrīns, augsti lipofils sastāvdaļa atbrīvots un izplata uz lipīdu slāni suņu kažokādām, kas aptver visu savu ķermeni nedēļā. Tāpēc, inovatīvu pastāvīga atbrīvošana Deltametrīna tieši un tikai uz suņa ādas atšķiras no vairuma citu apkaklēm, kurā aktīvā viela izdalās iztvaicējot. Šajos citos blusu collars, daudz aktīvās vielas ir zaudēta un rada smaku. Un tikai neliela daļa paliek, lai aizsargātu suni. Ar Scalibor ®, suns saņem nepieciešamo summu deltametrīnu dienu pēc dienas, par 6 months.The ātri neirotoksisku ietekmi uz parazītiem deltametrīna iegūtu optimālu rezultātu savu pretparazītu Rīcība: izstrādāt atbaidīšanas efekts, tāpēc lielākā daļa gada sandflies vai ērcēm nesaņem palikt pie dzīvnieka, tādējādi novēršot to no barošanas. Tas rada nervu simptomus un novērš parazītu gan sandflies un blusām un ērcēm sasniegt nieze (pret pārtiku efekts). Veicina nogalināšanu parazītu (nāvējošs efekts).

Scalibor ® nodrošina aizsardzību 6 mēneši pret kodumiem sandflies (Phlebotomus perniciosus) raidītāji leishmaniasis. Tātad, lai aizsargātu Scalibor ® suni pret kodumiem sandflies, kas arī aizsargā pret leišmaniozes.

Scalibor ® ir ļoti efektīvs pret ērcēm, jo ​​deltametrīns ir aktīvs visās attīstības stadijās: kāpuri, nimfu un pieaugušajiem, un pat gadījumos, kad masveida invāzijas: eksperimentālās invāzijas pierādījumus bija liela (no 25 līdz 50 ērces ) un atkārtojas (10 secīgi invāzijas).

Scalibor ® arī pierāda spēkā 4 mēnešus, lai novērstu blusu invāzijas (Ctenocephalides felis) kā deltametrīnu ir ļoti efektīvs pret pieaugušām blusām (ja nav izturīgi populācijas sintētiskie piretroīdi).

Scalibor ® ir drošs visai ģimenei: inovatīvas tehnoloģijas un nemainīgais izdalīšanās tieši uz tauku slāni, optimizē lietošanu deltametrīnu Scalibor ®. Šī ir galvenā atšķirība no citiem kaklarotas iztvaikošanas atbrīvošanu padara daudz aktīvās vielas nogulsnējas uz zemes, un tuvumā suns.

Scalibor ® ir redzams pilnībā darbojas pat tad, ja suns ir mitra, tādēļ nav nepieciešams noņemt kaklasiksnu, ja runa ir saskarē ar ūdeni. Tas ir ļoti būtiska priekšrocība salīdzinājumā ar citiem kaklarotas, īpaši teritorijās ar lielu nokrišņu daudzumu.

Scalibor ® nesmird: Scalibor ® ir bez smaržas, tāpēc tas nerada diskomfortu sunim vai tās īpašniekam, vai ļaujot regulārus sakarus ar pet.

Scalibor ® ir efektīvs 6 mēnešiem: Pateicoties ilgu laiku, līdz pat 6 mēnešiem Scalibor ® ir ļoti pieņemamām cenām, lai homeowners.

Customer Reviews Scalibor Antiparasitic Collar

5 Stars | 1500 Reviews
5 Stars
82%
4 Stars
15%
3 Stars
2%
2 Stars
0%
1 Stars
0%

Most positive review

By Sindija L.
in

My labradoodle has only had two ticks since the collar, which is amazing, because without you can usually find about 20-30 ticks crawling after a walk in the woods. Also the shipping was great and price as well. Thanks!

By
in

My labradoodle has only had two ticks since the collar, which is amazing, because without you can usually find about 20-30 ticks crawling after a walk in the woods. Also the shipping was great and price as well. Thanks!

By
in

I always use these collars for my Spinone dogs as they love to hunt. The collars keep them free from ticks and other biting insects.

By
in

Aucune odeur et trs discret

By
in

No puedo dar valor hasta no comprobar eficiencia. La valoracin no es real pero no corresponde ninguna de las respuestas

By
in

El mejor sin duda

Standard price

20,91

With Autoship

Save more in your Autoship deliveries! + info

Autoship order How does it work?
In stock
-
+

Pay with PayPal, Tarjeta, MasterCard, TrustPay, Visa. Prices valid for today