Our specialist's review

By Marie K.

Marie K.

Because of the growing large breed puppies already when they are 24 months old they have grown up. Therefore we should provide these dogs with necessary nutrients to maintain their health without adding gaining too much weight. This Purina Puppy Robust Proplan offers excellent nutrient composition, colostrum, L-carnitine, fatty acids to cover all the needs of growing dog. For large breed dogs kibble should be large, it is important to encourage chewing.

Dog food offers

Pro Plan Puppy Robust Large Breed Chicken and Rice

PRO PLAN® PUPPY ORIGINAL Rich in Chicken with Rice has changed his look! Do you want to see it? Click here PRO PLAN® PUPPY ORIGINAL with OPTISTART®* is complete nutrition for protection for all puppies. Contains DHA, naturally ...

Weight

Order 2 units, don't run out of it

Customers who have seen this product have also purchased..

Ingredients Pro Plan Puppy Robust Large Breed Chicken and Rice

Ingredients: Chicken (20%), wheat, maize gluten, dehydrated poultry protein, rice (8%), animal fat, maize, digest, beet pulp, dried egg, fish oil, calcium phosphate, potassium chloride, sodium chloride, minerals, colostrum, calcium carbonate, DL-Methionine, L-Lysine.

Antioxidant: Tocopherol (rich extracts of natural origin).

Vitamins: Vitamin A: 15000 IU/kg, Vitamin D3: 750 IU/kg, Vitamin E: 170 mg/kg, Vitamin C: 70 mg/kg.

Features Pro Plan Puppy Robust Large Breed Chicken and Rice

  • Reference7613031348732
  • Weight3 Kg, 14 KG
  • BrandPro Plan
  • Physical ActivityStrong, Soft, Average
  • AgePuppy
  • FlavorChicken
  • Dog SizeMaxi, Giant
  • Quantity3 Kg, 14 Kg
  • Made inItaly, France
  • ManufacturerPro Plan,ESP 08300105,AFFINITY PETCARE S.A. Plaça Europa, 54-56, 08902 Hospitalet de Llobregat (Spain)

Description Pro Plan Puppy Robust Large Breed Chicken and Rice

PRO PLAN lielo šķirņu kucēniem ROBUST ® bagāta ar cālis ar rīsiem
Visā vēstures, lieli šķirnes suņi ir izmantoti to izturību un ātrumu, kas ir novedis pie diviem pilnīgi atšķirīgiem virsbūves tipiem: stabila un sporta. Jauni pētījumi liecina, ka šie divi ķermeņa veidiem ir atšķirīgas uztura vajadzības un pat tā to augšanas laikā. Piemēram, liela un stabila suņu šķirņu parasti ir vairāk ķermeņa tauku un gūtu labumu no samazinātiem kaloriju uzņemšana, lai novērstu svara pieaugumu. Turpretī, lieli sporta šķirnes suņiem iztērēt vairāk enerģijas ikdienas darbībā, un tādēļ nepieciešams vairāk enerģijas diētu. Patiesībā, lielie sporta šķirnes suņiem patērē vairāk enerģijas nekā stabila, pat tad, kad atpūšas.
Piemēri lielu šķirnes sporta un stabila: Athletic RobustBoxer Basset HoundDalmatian Bernes ganu DogDobermann BloodhoundGerman Shepherd BullmastiffGreat Dane KomondorGreyhound MastiffGreyhound Irish NewfoundlandPointer RetrieverSetter RottweilerWeimeraner San Bernardo
Pilnvērtīga barība lielo šķirņu kucēnu stabila physique (virs 25kg, lai sasniegtu briedumu).
Produkts InfoPuppy Liels Stingras veido, lai apmierinātu īpašas uztura vajadzības no lielākajām kucēnu (pieaugušo svars> 25 kg) ar spēcīgu physique, no 2 līdz 24 mēnešiem. Lieli šķirnes kucēni mēdz pēc būtības, ir zemāks metabolismu (patērē mazāk enerģijas) nekā lielu šķirnes sporta physique. Šis ēdiens ir īpaši pielāgoti fiziskā atbalsta stabila, jo tas veicina liesās ķermeņa masas.
OptiStart
Formulēti ar jaunpienu, kas noteikta pirmajā pienā, un ir bagāts ar dabas antivielu ir pierādīts, * uzlabot imūnreakciju, lai palīdzētu stiprināt aizsardzību, ko sniedz ar viņa māti. Tas arī palīdz līdzsvarot labās un sliktās baktērijas, kas zarnās, lai palīdzētu kucēns pretoties kopīgās traucējumi kucēniem.
Robusti physiqueContains L-karnitīna kopā ar atbilstoša līmeņa olbaltumvielu un tauku, lai uzturētu harmonisku izaugsmi veselīgu attīstību locītavas jo kucēni ar spēcīga physique ir tendence iegūt lieko svaru viegli
Brain un VISIONContains DHA, omega 3 taukskābju atrast dabiski mātes pienā, kas ir būtiski, lai uzlabotu smadzeņu attīstību un vīziju.

Customer Reviews Pro Plan Puppy Robust Large Breed Chicken and Rice

5 Stars | 14 Reviews
5 Stars
71%
4 Stars
21%
3 Stars
0%
2 Stars
7%
1 Stars
0%
By
in

Boa qualidade .

By
in

É uma ração muito boa e que os cães adoram; contudo comprada na Miscota,além de ficar mais em conta,os clientes podem comprar um calmante porque a entrega é bastante demorada e desesperamos a à espera da entrega.Se não comprarmos outra ração os cães irão morrer ,certamente.Lamento bastante que este problema não seja melhorado.

By
in

produit satisfaisant , la marque est connu pour sa qualité , mon chien les mange sans problème . Des explications plus précise quand aux quantité à donner serait le bien venu